Anket Doldurma Dokümantasyonu

Ceza İnfaz Kurumu Anket Doldurma1. Size Gelen epostadaki bilgiler ile sisteme giriş yaptığınızda yukarıdaki görüntüsü olan ekran gelecektir..
2. Gelen ekrandan doldurabildiğiniz bütün alanları doldurun. Sağ üst veya alt köşedeki "Sonraki" düğmesine tıklayın ve anketinizin kalanını tamamlayın.
3. Anketiniz tamamlandığında ise sağ üst veya alt köşedeki "Bitir" düğmesine tıklayarak anketiniz sonlandırabilirsiniz.
NOT: Daha sonra sisteme tekrar girdiğinizde varolan bilgileri güncelleyip anketinizi düzeltebilirsiniz.


NOT 1: Buzdolabı denildiğinde her zaman içerisine aşı konulan buzdolapları düşünülmelidir. Meşrubat dolabı ile karıştırılmamalıdır.
NOT 2: Bu sayfada Birim denildiğinde CEZA İNFAZ KURUMU kasdedilmektedir.

Üstteki resimde;

1 nolu alana, Birimin adı yazılmalıdır.
2 nolu alana, Birimin Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemindeki (ÇKYS) kodunu biliyorsanız buraya cevap olarak yazabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız bu soruyu boş bırakınız.
3 nolu alana, Birimin telefon bilgileri yazılmalıdır.
4 nolu alana, Birimin bulunduğu binanın kaç katlı olduğu yazılmalıdır.
5 nolu alana, Birim binasındaki bir katın ortalama olarak kaç metrekare (m2) olduğu yazılmalıdır.
6 nolu alana, Birim içindeki buzdolabı olan odalar arasındaki en uzak mesafe kaç metre (m) olduğu yazılmalıdır. Buradaki amaç Buzdolabı olan odalar arasındaki en uzak mesafeyi öğrenmektir.
7 nolu alana, Birimde bulunan toplam buzdolabı sayısı yazılmalıdır.
8 nolu alana, Birimde bulunan ve içerisinde buzdolabı olan oda sayısı yazılmalıdır.
9 nolu alana, Birimin bulunduğu ili satırın sağ tarafındaki küçük oka tıklayarak seçebilirsiniz.
10 nolu alana, Birimin bulunduğu ilçeyi satırın sağ tarafındaki küçük oka tıklayarak seçebilirsiniz.
11 nolu alana, Birimin bulunduğu mahalle yazılmalıdır.
12 nolu alana, Birimin bulunduğu cadde / sokak yazılmalıdır.
13 nolu alana, Birimin bulunduğu bina no / kapı no yazılmalıdır.
14 nolu alana, Birimin bulunduğu adres hakkında açıklama yazabilirsiniz. (Eğer Birimin bulunduğu adres yeterince açık ve net ise bu soruyu boş bırakınız)
15 nolu alana, Birimdeki elektrik kesinti sıklığı işaretlenmelidir.
16 nolu alana, Birimde elektrik kesildiğinde ortalama olarak kaç dakika elektrik kesintisi olduğu yazılmalıdır.
17 nolu alana, Birim içerisindeki jeneratör aktif oalrak kullanılıyor mu sorusunun cevabı işaretlenmelidir. (Eğer Birime ait jeneratör yok ise bu soruyu boş bırakınız)
18 nolu alana, Birimde bulunan jeneratörün marka ve modelini yazınız. (Eğer Birime ait jeneratör yok ise bu soruyu boş bırakınız)
19 nolu alana, Birimde bulunan jeneratörün elektrik kesildiği anda kaç dakika boyunca elektrik üretebileceği yazılmalıdır.
20 nolu alana, Birimde ait sıcaklık ölçüm sistemi var mı sorusunun cevabı işaretlenmelidir.
21 nolu alana, Birimde bulunan sıcaklık ölçüm sisteminin markası satırın sağ tarafındaki küçük oka tıklayarak seçilmelidir. (Eğer Birime ait sıcaklık ölçüm sistemi yok ise bu soruyu boş bırakınız)
22 nolu alana, 22 nolu alanda istediğiniz cevap yok ise cevabınızı 23 nolu alana kendiniz yazmalısınız. (Eğer Birime ait sıcaklık ölçüm sistemi yok ise bu soruyu boş bırakınız)
23 nolu alana, Birimdeki sıcaklık ölçüm sistemi tipi kablolu mu kablosuz mu işaretlenmelidir. (Eğer Birime ait sıcaklık ölçüm sistemi yok ise bu soruyu boş bırakınız)
24 nolu alana, Birimde bulunan sıcaklık ölçüm sisteminin uzaktan izleme özelliği var mı sorusunun cevabı işaretlenmelidir. (Eğer Birime ait sıcaklık ölçüm sistemi yok ise bu soruyu boş bırakınız)
25 nolu alana, Birimde kullanılan internet altyapısı satırın sağ tarafındaki küçük oka tıklayarak seçilmelidir.
26 nolu alana, 26 nolu alanda istediğiniz cevap yok ise cevabınızı 27 nolu alana kendiniz yazmalısınız.
27 nolu alana Birimdeki internet hızı Mbit cinsinden yazılmalıdır. Örneğin, internetten http://www.speedtest.net adresine giderek BEGIN TEST butonuna tıkladığınızda PING, DOWNLOAD SPEED ve UPLOAD SPEED sayıları üretecektir. Buradaki DOWNLOAD SPEED hızını cevap olarak yazabilirsiniz..
28 nolu alana, Birimde bulunan kare kod barkod okuyucu sayısı yazılmalıdır. (Eğer Birime ait kare kod barkod okuyucu yok ise bu soruyu boş bırakınız)
29 nolu alana, Birime ait büyük aşı nakil kabı sayısı yazılmalıdır. (Eğer Birime ait büyük aşı nakil kabı yok ise bu soruyu boş bırakınız)
30 nolu alana, Birime ait küçük aşı nakil kabı sayısı yazılmalıdır. (Eğer Birime ait küçük aşı nakil kabı yok ise bu soruyu boş bırakınız)
31 nolu alanda doldurulan anket sayfasının tamamlanma yüzdesi yazmaktadır. Bu alana herhangi bir bilgi girmenize gerek yoktur. Sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır.
32 nolu alanda tüm anketin tamamlanma yüzdesi yazmaktadır. Bu alana herhangi bir bilgi girmenize gerek yoktur. Sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır.